Recruitment

Zaměstnanec

 Hledáte vhodnou pracovní pozici? Nebo chcete se jen začít "rozkoukávat" po trhu práce? Pak je nejlepší možnost nás kontaktovat ZDE.

Jak to u nás chodí?

Seznam volných pozic neuvádíme, protože současný recruitment probíhá jinak než kdysi. Inzerce nefunguje a firmy často nemají jen jeden profil pozice a jsou schopni se více přizpůsobit požadavkům trhu. Jsme tedy nuceni párovat pozice s jednotlivými profily uchazečů.

Na základě zaslaného kontaktu a přiloženého životopisu Vás budeme kontaktovat a domluvíme si osobní setkání nebo pohovoru online, jak to pro Vás bude výhodnější. Obě formy komunikace probíhají prakticky stejně, jen s tím rozdílem, že si společně nevypijeme dobrou kávu nebo čaj.

Pohovor probíhá v přátelském duchu, probereme Vaše zkušenosti, Vaše představy nového zaměstnání, Vaše představy benefitů a mzdy a dohodneme se na dalším postupu.

Zaměstnavatel

 Máte volnou pracovní pozici a nemáte vhodné uchazeče? Nebo přemýšlíte o rozšíření týmu a nevíte, kde hledat vhodné uchazeče? Nebo potřebujete vyměnit nějakého zaměstnance, ale nejdříve potřebujete vhodné uchazeče? A INZERCE NEFUNGUJE A NEFUNGUJE?

Pak jsme tu MY – po všech těch letech v branži máme rozsáhlou databázi uchazečů. Kromě toho naši klienti oceňují NÁŠ OSOBNÍ PŘÍSTUP. Probere s Vámi obsazovanou pozici, Vaše požadavky na uchazeče a následně (kromě naší databáze) začneme hledat přes všechna média.

Se všemi uchazeči se setkáváme osobně nebo po online pohovoru, jsme je schopni prozkoušet z požadovaných dovedností a jsme schopni také psychologický profil uchazeče. Záleží na Vašich požadavcích. Následně Vám pošleme vhodné uchazeče a pak je to již na Vás.

Vytvořte si webové stránky zdarma!